Nakliye ve Gümrük İşlemleri

Türkiye merkezli sınırlar ötesi taşımalarda, dünyanın her noktasına ulaşabilme imkanını bir ya da birbiri ile bağlantılı taşıma modellerini kullanmak suretiyle en optimum zaman ve maliyet fırsatlarını yaratarak kurumların hizmetine sunar.

Bizim taşımacılık stratejimiz; müşterilerimizin öngördüğü toplam tedarik sürelerine göre istenilen ürünü, istenilen yerde, istenilen zamanda teslim etmek üzerine kuruludur.

Taşımacılığın kapıdan kapıya mal aktarımıyla sınırlı olmadığını iyi bilen,alanında en yetkin personel yapısı ve ofis içi lojistik destek de sağladığı müşterilerinin çıkarlarını gözetmeyi; kaliteli olmanın ön koşulu olarak görmekteyiz.

Kalite Politikamız ;

Günün teknolojik imkanlarından yararlanarak, günün koşullarına göre kaliteli servis üretmek ve optimum fiyat vermek. Cazibemizi, satarak değil maliyetimizi düşürerek sağlamak, müşteri memnuniyetini arttırıcı sürekli iyileştirme çalışmaları yapmak, mevzuatı iyi takip ederek çıkan veya çıkacak yasaları ve genelgeleri personelimize yetiştirmek ve gerekli bilgileri müşterilerimize iletmektir.